Úvod Nářadí a spotřební materiál

Prodej nářadí, spotřebního materiálu pro zemedělské stroje a hraček BRUDER

Prodej nářadí českých i světových výrobců včetně spotřebního materiálu (kotouče, brousky apod.). Nepřehlédněte hračky značky BRUDER - zemědělská technika pro ty nejmenší z našeho okolí.

Prodej nářadí

Prodej nářadí od klasického dílenského (kladiva, klíče, šroubováky) až po elektronářadí Narex a Protool.

   

Spotřební materiál

K nářadí i zemědělským strojům prodáváme spotřební materiál, například kotouče do úhlových brusek, brusné papíry apod. Dále prodáváme spojovací materiál, klínové řemeny, příslušenství ke sváření.

   

Hračky BRUDER

V našem sortimentu naleznete hračky od špičkového výrobce BRUDER. Tyto hračky se inspirují reálným světem stavebních a zemědělských strojů, proto nemůžou chybět v žádné domácnosti s malým kutilem.

   

Nářadí a spotřební materiál

5 důvodů proč nakupovat u nás.

left direction

Nízké ceny

Může to znít jako klišé, ale my se opravdu vždy snažíme nabídnout zboží za nejnižší možné ceny. U nás ušetříte nejen při nákupu nového zboží, ale i u repasovaných dílů. U těchto náhradních dílů ušetříte 60-75% z běžné nákupní ceny nového kusu.

Regionální rozvoz

Objemnější zboží rádi dovezeme. Rozvoz provádíme po regionu a při větším nákupu je ZDARMA.

Prodej i mimo pracovní dobu

Máte havárii a potřebujete urgentně náhradní díl? Je víkend nebo je už po pracovní době? Volejte NON STOP 603 548 330. V urgentních případech rádi pomůžeme i mimo pracovní dobu.

Renovace starých dílů

Ve skladě najdete nejen nové náhradní díly, ale také provádíme renovace starších. Při výměně staršího dílu za renovovaný můžete ušetřit 60-75% z ceny dílu nového.

Poradenství

Nevíte si rady? Poradenství v oblasti zemědělských strojů a jejich oprav samozřejmně poskytujeme plně ZDARMA! Můžete se na nás obrátit kdykoliv budete potřebovat.

right direction

Spokojení zákazníci na prvním místě

Při letošní sklizni selhala moje starší technika. Naštěstí v Kooperačním skladu v Borové pomohli, i když byla sobota odpoledne. Díky jejich práci jsem sklidil v čas a měl tak o vrásku na čele méně...
Karel Veselý
Živnostník z Dlouhé vsi.

Kontaktujte nás

Kooperační sklad
Havlíčkova Borová, s.r.o.

Pivovarská 162
582 23 Havlíčkova Borová

Tel./Fax.: 569 642 219
E-mail: info@skladborova.cz