Úvod Náhradní díly

Prodej a renovace náhradních dílů pro zemědělské stroje

Prodej a renovace náhradních dílů pro zemědělské stroje nejen českých výrobců. Renovací ušetříte znatelným způsobem náklady na opravu Vašeho stroje. Nové náhradní díly výhradně od výrobců, kteří neberou kvalitu na lehkou váhu.

Prodej nových dílů pro zemědělské stroje

Prodej nových náhradních dílů pro zemědělské stroje. Prodáváme náhradní díly nejen českých výrobců, ale i výrobců zahraničních. Před nákupem náhradních dílů můžete využít našeho poradenství.

   

Renovace použitých dílů pro zemědělské stroje

Provádíme renovace náhradních dílů pro zemědělské stroje. Před nákupem nového dílu je vždy vhodné pokusit se starý díl uvést do provozuschopného stavu. Díky našim profesionálům a renomovaným dodavatelům, jsme schopni provádět renovace s vysokou mírou spolehlivosti a výdrže.

   

Náhradní díly

5 důvodů proč nakupovat u nás.

left direction

Nízké ceny

Může to znít jako klišé, ale my se opravdu vždy snažíme nabídnout zboží za nejnižší možné ceny. U nás ušetříte nejen při nákupu nového zboží, ale i u repasovaných dílů. U těchto náhradních dílů ušetříte 60-75% z běžné nákupní ceny nového kusu.

Regionální rozvoz

Objemnější zboží rádi dovezeme. Rozvoz provádíme po regionu a při větším nákupu je ZDARMA.

Prodej i mimo pracovní dobu

Máte havárii a potřebujete urgentně náhradní díl? Je víkend nebo je už po pracovní době? Volejte NON STOP 603 548 330. V urgentních případech rádi pomůžeme i mimo pracovní dobu.

Renovace starých dílů

Ve skladě najdete nejen nové náhradní díly, ale také provádíme renovace starších. Při výměně staršího dílu za renovovaný můžete ušetřit 60-75% z ceny dílu nového.

Poradenství

Nevíte si rady? Poradenství v oblasti zemědělských strojů a jejich oprav samozřejmně poskytujeme plně ZDARMA! Můžete se na nás obrátit kdykoliv budete potřebovat.

right direction

Spokojení zákazníci na prvním místě

Při letošní sklizni selhala moje starší technika. Naštěstí v Kooperačním skladu v Borové pomohli, i když byla sobota odpoledne. Díky jejich práci jsem sklidil v čas a měl tak o vrásku na čele méně...
Karel Veselý
Živnostník z Dlouhé vsi.

Kontaktujte nás

Kooperační sklad
Havlíčkova Borová, s.r.o.

Pivovarská 162
582 23 Havlíčkova Borová

Tel./Fax.: 569 642 219
E-mail: info@skladborova.cz